Prečo používať Multi-Gyn

Multi-Gyn je kompletná sada prípravkov na intímnu starostlivosť. Naše produkty poskytujú úľavu od intímnych problémov ako sú zápach, svrbenie, pálenie a nadmerný výtok, a zároveň poskytujú optimálnu intímnu hygienu.


Multi-Gyn je kompletná sada prípravkov na intímnu starostlivosť.

Naše produkty poskytujú úľavu od intímnych problémov ako sú zápach, svrbenie, pálenie a nadmerný výtok, a zároveň poskytujú optimálnu intímnu hygienu.

Značku v roku 1996 založila medicínska biologička Annelize Goedbloed so svojimi spolupracovníkmi. Jej cieľom bolo vytvoriť pre ženy alternatívu k štandardnej liečbe pošvových problémov, pri ktorej sa vyskytuje veľa vedľajších účinkov a môže spôsobovať opakujúce sa problémy.

My v Multi-Gyne plne rozumieme potrebám žien, keď sa jedná o intímne problémy a spôsob akým ovplyvňujú ich životy. Preto ponúkame prípravky, ktoré poskytujú priamu úľavuod intímnych problémov prírodnou cestou, bez vedľajších účinkov. Naše prípravky sú založené na jedinečnom 2QR-komplexe (“to cure” komplex), ktorý obnovuje a pomáha vytvárať rovnováhu pre prirodzenú pošvovú flóru.


aktivne zlozky  

Ako fungujú

Multi-Gyn prípravky obnovujú a chránia prirodzenú pošvovú rovnováhu. Keď je pošvová flóra v rovnováhe, je prirodzene chránená pred baktériami a kvasinkami, ktoré spôsobujú problémy (diskomfort). Keď je rovnováha narušená, začnú vznikať problémy ako svrbenie, výtok, zápach , alebo suchosť pošvy.

Naše prípravky napomáhajú pri obnove prirodzenej flóry a podporujú rast dobrých baktérií, ktoré vás chránia pred rôznymi problémami a infekciami.


ako to funguje

Naše prípravky

Multi-Gyn poskytuje kompletnú sadu prípravkov na intímnu starostlivosť. Ponúkame prípravky na liečbu a prevenciu pošvových problémov ako sú svrbenie, suchosť, výtok a zápach, ale aj bakteriálna vaginóza a kandidóza.

Nie ste si istá, ktorý prípravok máte použiť? Vyskúšajte nášho pomocníka na výber prípravkov a nájdite ten správny prípravok pre Vás.