Aktívne zložky

Jednou z našich hlavných zložiek je patentovaný, bio-aktívny 2QR-komplex (“to cure” complex) vytvorený na rastlinnej báze. Veríme, že je lepšie obnovovať prirodzenú rovnováhu pošvovej flóry (ktorá Vás chráni pred nepríjemnosťami),ako len liečiť príznaky. Táto metóda je efektívna, poskytuje okamžitú úľavu, prevenciu pred opakujúcimi sa problémami a nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

2qr-video

Čo je 2QR-komplex?

2QR-komplex má jedinečnú schopnosť neutralizovať škodlivé mikróby, ako sú kvasinky a zlé baktérie. Môže byť používaný spolu s inými liekmi.

2QR-komplex je výťažkom zo šťavy z listov Aloe Barbadensis, ktorý je prírodným produktom. Aloe získavame z rôznych oblastí ako sú Curacao, USA, Južná Afrika a iné. V závislosti od zdroja, množstva slnka, dažďa a času zberu, sa môže meniť farba z priesvitnej, cez svetlú jantárovú, až po tmavú jantárovú. Pach sa môže taktiež líšiť podľa druhu regiónu, z ktorého Aloe Barbadensis pochádza.

Bezpečnosť a účinnosť našich Multi-Gyn prípravkov je garantovaná bez ohľadu na farbu gélu. V prípade akýchkoľvek otázok, alebo pochybností ohľadom farby, nás neváhajte, prosím, kontaktovať.

Antibiotiká/Antimykotiká

Na liečbu pošvových problémov a infekcií sú obyčajne predpisované antibiotiká a antimykotiká. Aj keď môžu byť efektívne pri liečbe pošvových infekcií, majú zároveň silný vplyv na zvyšok Vášho tela.

Metronidazol je často predpisované antibiotikum na liečbu bakteriálnej vaginózy. Počas užívania metronidazolu sa však môžu u pacientov prejavovať nepríjemné vedľajšie účinky ako sú zrýchlený tep, začervenaná pokožka, pocity mravčenia, nevoľnosť a zvracanie.

Multi-Gyn prípravky obnovujú prirodzenú rovnováhu pošvovej flóry, nemajú vplyv na zvyšok Vášho tela a nemajú žiadne známe vedľajšie účinky. Naučte sa viac o tom, ako Multi-Gyn prípravky účinkujú a aké vplyvy majú na Vaše telo.

ako to funguje

Naučte sa viac o účinkoch, alebo vyskúšajte nášho pomocníka na výber prípravkov a nájdite ten správny prípravok pre Vás.