Ako to funguje

Multi-Gyn prípravky liečia a pôsobia preventívne na pošvové problémy obnovovaním prirodzenej rovnováhy vašej pošvovej flóry. Nerovnováha pošvovej flóry je jednou z najbežnejších príčin vzniku problémov ako sú svrbenie, výtok, suchosť a zápach. Obnovou tejto rovnováhy Vám Multi-Gyn prípravky neposkytnú len okamžitú úľavu, ale Vám zároveň pomáhajú chrániť sa pred opakovaným návratom týchto problémov.


Účinky a vedľajšie účinky

Naše prípravky sú prevažne zložené z prírodných ingrediencií. Jednou z hlavných zložiek je 2QR-komplex (“to cure” komplex), ktorý je prírodným výťažkom z rastliny. 2QR-komplex neutralizuje škodlivé baktérie a kvasinky tým, že zabráni ich adhézií (priľnutiu) na sliznice. To podporuje prirodzený liečebný proces a rovnováhu pošvovej flóry. 2QR-komplex nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

Liečba a prevencia

Multi-Gyn prípravky majú po aplikácii v intímnej oblasti priamy upokojujúci efekt na problémy ako je svrbenie alebo podráždenie. Ak trpíte infekciou ako je bakteriálna vaginóza, alebo kvasinková infekcia, naše prípravky Vám poskytnú okamžitú úľavu od týchto problémov ako aj liečenie infekcie.

Prípravky môžu byť tiež použité na prevenciu problémov a infekcií. Nie ste si istá, ktorý prípravok je pre Vás vhodný?
Skúste použiť nášho pomocníka na výber prípravku.